Nowator
Nowator
Nowator
Nowator
Nowator

Do poczytania

Jak zaistnieć w Internecie?

Krok 1
Tworzenie stron www

Pierwsze co należy zrobić, to utworzyć poprawną marketingowo stronę internetową. Strona powinna być dostosowana do osób, które będą ją oglądać, czyli do tzw. grupy docelowej. Często zapomina się o tym, że firmowa strona www jest przede wszystkim dla ludzi, którzy mogą stać się naszymi potencjalnymi klientami. Powinny na niej znaleźć się informacje istotne dla klienta, a niekoniecznie dla firmy. Strona docelowo powinna sprzedawać dany produkt lub usługę, dlatego też jej wygląd i układ powinien jak najjaśniej przedstawiać ofertę.

W naszych projektach staramy się przestrzegać wszystkich tych zasad, które sprawią, że strona www będzie w prosty, przejrzysty a także profesjonalny sposób przedstawiała ofertę firmy.

Krok 2
Hosting, Domena, konta e-mail

Aby strona mogła zaistnieć w Internecie potrzebne będą jeszcze trzy rzeczy:

  • hosting - miejsce gdzie będą przechowywane pliki Państwa strony, dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • domena - unikatowa nazwa, dzięki której klienci będą mogli odwiedzać stronę www
  • e-mail - poczta elektroniczna, która umożliwia stały kontakt z klientem.

Jeśli nie masz jeszcze hostingu oraz domeny, nasi konsultanci pomogą Ci wybrać nazwę najbardziej odpowiadającą Twojej firmie oraz serwer zoptymalizowany do Twoich wymagań. Pomożemy również w założeniu i skonfigurowaniu konta e-mail.

Krok 3
Pozycjonowanie strony www

Nie ukrywamy, że jest to proces kosztowny i długotrwały, ale dzięki temu, że strona www będzie widoczna w wyszukiwarkach , będzie mogła przynieść zyski. Co zatem zrobić, aby tak się stało? Pierwszym, a jednocześnie najważniejszym etapem jest dobór słów kluczowych. Należy pamiętać, że muszą to być słowa, których używa klient, więc nie mogą to być profesjonalne sformułowania.

Trzeba też pamiętać o tym, że programy indeksujące strony www nie potrafią czytać grafik oraz elementów flashowych, dlatego bardzo ważny jest tekst zawarty na stronie www oraz zastosowanie słów kluczowych w tym tekście.

Kolejną istotną rzeczą podczas pozycjonowania są linki zewnętrzne prowadzące do strony. Ważna jest ilość a także jakość tych linków.

Dzięki naszym specjalistom sprawimy, aby strona www stworzona przez nas osiągnęła szczyty wyszukiwarek. Na nasze usługi dajemy gwarancje.

Produkty - Drukarnia Nowator
Więcej produktów drukarni Nowator